Szanowni klienci ! W związku z zagrożeniem Koronawirusem w Polsce, w naszych salonach zostały wprowadzone dodatkowe środki bezpieczeństwa. Dokładna dezynfekcja całego salonu przed każdym klientem, w związku z tym bardzo prosimy o składanie rezerwacji minimum 30 minut przed planowanym terminem. Zapraszamy.

Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy-równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Fenomen, jakim jest ludzki dotyk, sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystkę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.

45 min. / 160 zł.

Płatność tylko gotówką

Masaż Orientalny (er.)

Masaż jest wykonywany w bieliźnie.

Tantryczna odsłona masażu "Relaksacyjnego"połączonego ze starą techniką masażu stref intymnych"Lingam"w którym kojący dotyk dłońmi masażystki spowoduje, że poczujesz się odprężony i zrelaksowany.

45 min. / 180 zł.

60 min. / 220 zł.

60 min. / 240 zł.- de luxe

( opcja DE LUXE spełnienie na początku i na końcu masażu)


Fetysz stóp: dodatkowo do masażu – 60 zł

Płatność tylko gotówką

Rytuał Tantryczny Kamedewa (er.)

Rytuał Zwany także "Jogą Miłości" połączony ze starą techniką masażu stref intymnych "Lingam"

Rytuał filozoficzny o tradycji trwającej kilka tysięcy lat. Praktyki tantryczne mają doprowadzić do powtórnego zjednoczenia przeciwstawnych sobie pierwiastków i uwolnić energię seksualną poprzez oczyszczenie czakr:

Czakra Sakralna (Swadhiszthana)
Zrównoważeniem czakry sakralnej oczyszczamy umysł zarówno na planie psychicznym, jak i fizycznym, powodując przepływ emocji. Dzięki temu świat miałby wydawać się piękny i ciągle na nowo zaskakiwać.

Czakra Serca (Anahata)
Zrównoważenie tej czakry powoduje uwolnienie się człowieka od niezdrowego przywiązania do rzeczy materialnych, odczuwaniem harmonii w swoim życiu Osoby ze zrównoważoną czakrą serca, potrafią dawać z radością i brać z radością, są szczerzy i cierpliwi, otwarci na miłość. Są osobami, z którymi miło się przebywa.

Czakra Korony (Sahasrara)
Osoby ze Zrównoważoną czakrą Korony Mają poczucie wewnętrznej wolności i nieograniczonego potencjału, osiągają stan ekstazy, najwyższej rozkoszy i zachwytu.

Każda z czakr w zależności od poziomu, odpowiada za pewne sfery zarówno zdrowia, jak i życia, oraz energii seksualnej.

Dzięki oczyszczonym i odblokowanym czakrom energia seksualna płynie swobodnie.

90 min. / 320 zł.
120 min. / 460 zł.


90 min. / 340 zł. - Kamadewa de luxe
120 min. / 500zł. - Kamadewa de luxe

( opcja DE LUXE spełnienie na początku i na końcu masażu)


Fetysz stóp: dodatkowo do masażu – 60 zł

Płatność tylko gotówką

Masaż NURU (er.)

To rodzaj wyjątkowo zmysłowego masażu, który powstał z osnów fundamentu rytuału "Tantra", którego angielska nazwa to „body to body“ lub „body slide“ masaż. W sanskrycie z japońskiego słowo "NURU" oznacza wślizg, na czym z resztą i polega cała sztuka tego masażu. Pochodzący z Japonii zakorzenił się nie tak dawno w Europie, ale już cieszy się niesamowitą popularnością. Połączony ze starą techniką masażu stref intymnych"Lingam"

45 min. / 200 zł.
60 min. / 240 zł.
90 min. / 320 zł.
120 min. / 460 zł.


60 min. / 260 zł. - nuru de luxe
90 min. / 340 zł. - nuru de luxe
120 min. / 500 zł. - nuru de luxe

( opcja DE LUXE spełnienie na początku i na końcu masażu)


30 min. / 200 zł. - Nuru Front.
45 min. / 240 zł. - Nuru Front.
60 min. / 320 zł. - Nuru Front DeLuxe.

( opcja "FRONT" masaż wykonywany jest, gdy klient leży tylko na plecach)


4 ręce 60 min. /400 zł.
4 ręce 90 min. /500 zł.
4 ręce 90 min. /520 zł. - nuru de luxe


Dla Pary 90 min. / 520 zł.


Fetysz stóp: dodatkowo do masażu – 60 zł

Płatność tylko gotówką

Jeśli nie możesz zdecydować który masaż wybrać mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zapraszamy na najbardziej zmysłową wersję, jaka mogła powstać z połączenia dwóch masaży.

Rytuał Sarasvati (er.)

Zapraszamy na zmysłowy rytuał "Sarasvati", jest to połączenie rytuału tantrycznego z masażem nuru. Tantra, rytuał Zwany także "Jogą Miłości" to zmysłowy masaż całego ciała, który dostarcza niesamowitych doznań, nieobliczalnej przyjemności, odprężenia i błogości. Klient jest osobą przyjmującą, pozwalając, aby energia seksualna mogła rozwijać się i obejmować coraz wyższe ośrodki energetyczne. Nuru, to rodzaj wyjątkowo zmysłowego masażu, który powstał z osnów fundamentu rytuału "Tantra", którego angielska nazwa to „body to body“ lub „body slide“ masaż. W sanskrycie z japońskiego słowo "NURU" oznacza wślizg, na czym z resztą i polega cała sztuka tego masażu (masaż jest wykonywany całym ciałem, nago). Połączony ze starą techniką masażu stref intymnych "Lingam"

60 min. / 240 zł.
90 min. / 320 zł.
120 min. / 460 zł.


90 min. / 340 zł. - Sarasvati de luxe
120 min. / 500 zł. - Sarasvati de luxe

( opcja DE LUXE spełnienie na początku i na końcu masażu)


4 ręce 60 min. /400 zł.
4 ręce 90 min. /500 zł.
4 ręce 90 min. /520 zł. - Sarasvati de luxe


Fetysz stóp: dodatkowo do masażu – 60 zł

Płatność tylko gotówką

Poranna Bryza SPA Masaż

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry, aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka.
Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające.
W naszym przypadku, dla najlepszej kondycji skóry, stosujemy peeling solny (z głębi dna morskiego). Który orzeźwiająco działa na całe ciało, oczyszcza pory i poprawia krążenie.

60 min. / 260 zł.

Płatność tylko gotówką